Декоративна штукатурка 2018

На дворі листопад 2017-го, повно роботи, і це гарно, а ми вже дивимось у 2018-й рік. Точніше, разом з нашими колегами з Італії ми давно потурбувалися, чим саме будемо радувати наших клієнтів та партнерів.

Перш за все - ми стартовали продаж самого перспективного декоративного покриття - CeboSfera.
Чебо Сфера - це фактурна штукатурка з перламутровим ефектом, що наноситься одним шаром. Неймовірна турбота про майстрів, що працюють з нашими матеріалами впливає на ціну віконання робіт. Чим легше майстру, тим швидше та простіше він буде, як кажуть в Італіі, - робити аплікацію.

Коли клієнти та наші партнери вперше бачать ЧебоСферу  -  захоплено виділяють ефектний зовнішній вигляд матеріалу, наявність фактури та перламутру. Спеціалісти з подивом та захватом акцентують увагу на технологічності рішення, що дозволяє наносити покриття лише одним шаром в різноманітних техніках спецільними інструментами та стандартним шпателем Cebos.

Новаторство компанії Cebos Color дає привід сподіватися, що у інших виробників декоративної штукатурки подібного матріала скоро не з`явиться.

Якщо Вb ще не бачили цієї новинки - запрошуємо до наших декор-центрів.

Звісно, в 2018 році будуть популярними і наші хіти продажу: декоративна штукатурка CeboSi Decoro, венеціанська штукатурка CeboArt Stucco, декоративна фарба CeboTime, фактурна штукатурка с ефектом розтріскування - неповторний CeboBreak, декоративні ефекти CeboArt Pozzolano - травертин та микроцемент. Та богато інших.

Стосовно кольорів, що будуть модними у 2018 році, ми традиційно розповімо в одному з наступних наших оглядів. На сьогодні Інститут кольору Pantone вперше для представлення свого бачення задіяв подію Тижня моди у Лондоні (перше зображення).

Пантон цвета 2018 Нью Йорк Пантон цвета 2018 Лондон

Вже традиційно кольори 2018 було представлено в Нью Йорці (зображеня сверху).

Ми же чекаємо Тижні моди, де дійсно народжуются тендеції - Париж, та звісно Мілан. Фабрика Cebos Color розташована у передмісті Мілана, так що новини до нас дойдуть дуже швидко :)

А поки що із задоволенням допоможемо з вибором фактури та кольору прихильникам Лондонських та Нью Йоркських тенденцій.

 
Наступна ⇨


Все декоративные штукатурки Краски
Подбор отделки по типам и видам
О нас / Выставки / Блог / Обучение
Фото / Видео / Отзывы / Цена
067-6341720 . 095-1351813Найти декоративные венецианские штукатурки и краску
Cebos Color Украина в Pinterest
Cebos Color Украина в FB
Cebos Color Украина в Instagramm
Cebos Color Украина в YouTube
Офіційний представник Cebos Color в Укрїні. Декоративная штукатурка, венецианская штукатурка, декоративная краска, фактурная краска, фактурная штукатурка, фасадная штукатурка, эффект бетона, травертина, шелка, перламутра, под бархат, известковые и акриловые, для фасада и интерьера, краска для помещений с наличием пищевых продуктов из Италии для декора стен. Узнать какая цена декоративного покрытия, стоимость квадратного метра нанесения, заказать и купить итальянскую краску для стен можно в наших салонах Киев, Днепр, Одесса, Львов, Запорожье и т.д. по всей Украине. Внимание! Декоративная венецианская штукатурка и краска в зависимости от ее вида может в той или иной степени визуально менять оттенок в зависимости от освещенности, объема поверхности и окружающих элементов. Учитывайте это при выборе цвета. Эксклюзивная штукатурка Декоративная штукатурка Венецианская штукатурка Краска водоэмульсионная Краска с ионами серебра Фасадная штукатурка Микроцемент Бетон Травертин Фактурная штукатурка, расстрескивание