Бюджетні покриття стін. Декоративна штукатурка та фарба

Італійська Декоративна штукатурка та фарба Cebos Color - це перш за все екслюзивна, екологічна та високоякісна продукція для створення унікальних інтер'єрів.

Саме за цим до нас звертаються наші клієнти та партнери - архітектори, дизайнери, будівельні компанії та виконроби з мастерами. Той хто отримав неперевершенний результат завдяки використанню якісних матеріалів вже не хоче мати справу з чимось іншим.

Але часто ті самі клієнти чи партнери, що оздоблювали свої оселі, ресторани та офіси нашими екслюзивними матеріалами та техніками нанесення, рано чи пізно приходять до нас з питання: "Бажаю лише ваші матеріали та мастерів, але в мене дуже великі об'єми та маю обмежений бюджет по цьому проекту. Раніше я наймав звичайного мастера і він щось мудрував зі звичайною шпаклівкою, та покривав якоюсь дешевою фарбою. Але ж я вже точно знаю, що дешева рибка... Воно не таке в експлуатації, не зрозуміло наскільки нешкідливе, та і вигляд... не порівняти".

На такі випадки, коли бюджет обмежений, і є розуміння, що використовувати якісні матеріали - вигідно, ми завжди готові багато чого запропонувати:

  • Маємо у лінійці бюджетні високоякісні акрилові матеріали
  • Проводимо акції на окремі позиції за умов великіх обїємів заказу, що розглядаємо індивідуально
  • В періоди виходу нових колекцій матеріалів встановлюємо мінімальні ціни на позиції, що замінюються
  • Спеціальні умови для постійних клієнтів

Ціна на Декоративну штукатурку та фарбу Cebos Color сама по собі є зрозумілою та адекватною до їх якості, а за потреби та з допомогою наших спецалістів може стати дійсно бюджетним рішення фінансово, але ефектним візуально та експлуатаційно. 

Ми не робимо "дешево", но екологічно, стильно та бюджетно з нами вийде. Приходьте!

 
Наступна ⇨


Все декоративные штукатурки Краски
Подбор отделки по типам и видам
О нас / Выставки / Блог / Обучение
Фото / Видео / Отзывы / Цена
067-6341720 . 095-1351813Найти декоративные венецианские штукатурки и краску
Cebos Color Украина в Pinterest
Cebos Color Украина в FB
Cebos Color Украина в Instagramm
Cebos Color Украина в YouTube
Офіційний представник Cebos Color в Укрїні. Декоративная штукатурка, венецианская штукатурка, декоративная краска, фактурная краска, фактурная штукатурка, фасадная штукатурка, эффект бетона, травертина, шелка, перламутра, под бархат, известковые и акриловые, для фасада и интерьера, краска для помещений с наличием пищевых продуктов из Италии для декора стен. Узнать какая цена декоративного покрытия, стоимость квадратного метра нанесения, заказать и купить итальянскую краску для стен можно в наших салонах Киев, Днепр, Одесса, Львов, Запорожье и т.д. по всей Украине. Внимание! Декоративная венецианская штукатурка и краска в зависимости от ее вида может в той или иной степени визуально менять оттенок в зависимости от освещенности, объема поверхности и окружающих элементов. Учитывайте это при выборе цвета. Эксклюзивная штукатурка Декоративная штукатурка Венецианская штукатурка Краска водоэмульсионная Краска с ионами серебра Фасадная штукатурка Микроцемент Бетон Травертин Фактурная штукатурка, расстрескивание